Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Stopery muzyczne

2022-08-16
Stopery muzyczne

Stopery muzyczne

Dla wszystkich miłośników wydarzeń muzycznych oraz amatorskich i profesjonalnych muzyków słuch jest jednym z ważniejszych zmysłów. Uczęszczanie na koncerty, spektakle, opery itp. niesie za sobą ryzyko uszkodzenia słuchu. Tak samo muzycy ze względu na próby i występy narażeni są na nieodwracalne zmiany, które funduje naszym uszom zbyt głośna muzyka.

W takim razie czy trzeba całkowicie rezygnować z występów na żywo?

Nie!

Wychodzimy naprzeciw takim problemom i z przyjemnością przedstawiamy profesjonalną ochronę, która odsunie tak czarny scenariusz skutecznie i na zawsze!

PartyPlug & PartyPlug Pro Natural ALPINE

PartyPlug to wielorazowe stopery do uszu, które zostały specjalnie zaprojektowane dla bywalców klubów, koncertów i festiwali.

Zatyczki chronią słuch przed zbyt dużym hałasem, a jednocześnie zapewniają czysty odbiór muzyki oraz dźwięków otoczenia np. mowa. Minimalizują realne zagrożenie, którym jest pisk i szum w uszach oraz ból głowy.

Termoplastyczny materiał, z którego są wykonane, idealnie dopasowuje się do kształtu kanału słuchowego, zapewniając wygodę przez cały czas użytkowania.

MusicSafe Classic & MusicSafe Pro

MusicSafe to wielorazowe zatyczki dedykowane dla profesjonalnych muzyków, DJ-ów oraz realizatorów dźwięku.

Filtry zastosowane w tych stoperach tłumią sygnał muzyczny bez utraty czytelności dźwięku. Specjalny, otwarty filtr akustyczny sprawia, że znika uczucie izolacji, a ucho oddycha.

Hipoalergiczny materiał zapewnia komfort użytkowania przez cały okres noszenia zatyczek.

Nie zawsze przy głośnych wydarzeniach mierzony jest poziom głośności. Przebywanie w hałasie na poziomie 104 dB powyżej półtora minuty może powodować trwałe uszkodzenie słuchu.

Zadbaj o swój słuch z profesjonalnymi stoperami muzycznymi.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 90 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-07
Szybka realizacja i miły drobiazg w środku :)
2024-06-11
Ok.
pixel