Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O nas

Ekipa PAteam

Jesteśmy firmą, która powstała w roku 2006 z bardzo prozaicznej przyczyny. Krzysiek pracujący w branży rozrywkowej (realizacja dźwięku live) zauważył, że trudno jest kupić „gadżety”, które przydają się w jego profesji. Firma początkowo mieściła się w wynajmowanym pokoju służącym również jako sypialnia. Nie jesteśmy zatem firmą, która zaczynała w garażu. My nie mieliśmy garażu...

Przez 8 lat działalności udało nam się z wynajmowanego pokoju przenieść do piwnicy. Z tych niewyobrażalnych luksusów korzystali wtedy Krzysiek i Eliza. Eliza dołączyła do firmy, bo nie było komu się nią zajmować, kiedy Krzysiek wyjeżdżał. Potem pojawiła się miłość Krzyśka – kable MOGAMI. No, a że u nas sukces goni sukces, już w listopadzie 2016 roku przenieśliśmy się do naszej aktualnej siedziby, gdzie mamy okna!!!

Krócej lub dłużej firmę budowali fantastyczni ludzie m.in.: perkusista Marek Sieroszewski, basista i kompozytor Jacek Aumueller, hodowca minikiwi Orest Worhacz, realizatorka dźwięku Katarzyna Wojtaszek, pisarka i redaktorka książek D. B. Foryś, fan rozgrywek szachowych Jakub Zawadzki oraz miłośniczka nietuzinkowych festiwali muzycznych Aleksandra Koś. Gdyby nie oni, nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym teraz jesteśmy. Nie wiadomo, czy dziękować, czy pozywać ;)

Normalni ludzie mają dwie ręce: lewą i prawą. Krzysztof ma aż trzy, bo dorobił się dwóch prawych. Jedna towarzyszy mu od zawsze, a druga od października 2017 roku i nazywa się ona Piotr Wosiek. Jako Key Account zajmuje się rozwojem dystrybucji gafer.pl oraz sieci resellerskiej kabli Mogami, ale również obsługą Klientów wymagających pomocy, właściwie w każdym aspekcie dotyczącym sprzedaży. Liczymy na niego bardzo, bo w naszym ciągu myślowym jest tak: wynajmowany pokój -> piwnica -> siedziba z oknami -> ostatnie trzy piętra drapacza chmur w Nowym Jorku.

Początkiem grudnia 2018 roku, pojawił się kolejny Piotr, dla odmiany Hubal, który w poprzednim wcieleniu prawdopodobnie był Reptilianinem, bo uwielbia łapać i denerwować żaby, węże, jaszczurki czy żółwie. Ale to po pracy! W ciągu dnia zajmuje się pakowaniem przesyłek i realizacją zamówień, także jeśli postanowicie odebrać coś osobiście, z pewnością się na niego natkniecie ;) 

Pod koniec 2022 roku dołączył do naszego zespołu Adam Urban. Teraz gdy zamawiacie kabelki czy termokurcze, to właśnie on czyni całą magię. A potrafi to bezbłędnie! 

Nadszedł grudzień 2023, więc pomyśleliśmy, że to doskonały moment, żeby zatrudnić kolejną fantastyczna osobę. No i jest – Oliwia Mrożek. Została zatrudniona jako pomoc dla nas wszystkich.

ZAŁOGA PATEAM

 

PAteam Krzysztof Białobrzewski PAteam Eliza Białobrzewska PAteam Piotr Wosiek
PAteam Piotr Hubal PAteam Adam Urban PAteam Oliwia Mrożek

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 74 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-31
Szybka wysylka
2024-03-14
Wszystko sprawnie i szybko, produkt wysokiej jakości. Polecam!
pixel