Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Poznajcie nas: Piotr Wosiek, kierownik ds. klientów kluczowych

2022-05-18
Poznajcie nas: Piotr Wosiek, kierownik ds. klientów kluczowych

   W naszej firmie pracuje Superman. Nie żartujemy. Za każdym razem dotkliwie się o tym przekonujemy, gdy ma zamiar iść na urlop. Na całe szczęście (dla nas) kocha swoją pracę i zdarza się to bardzo rzadko.

   Poznajcie Piotra Wośka, kierownika ds. klientów kluczowych, prawą rękę szefa, a jak trzeba to i magazyniera, specjalistę od e-commerce oraz pierwszą osobę, na którą natkniesz się w naszym biurze, lub usłyszysz, dzwoniąc na firmowy numer. Nieprzerwanie od 2017 roku w PAteam, udowadnia, że nie każdy bohater nosi pelerynę.

   Piotr, jak przystało na dożywotniego pracownika miesiąca (Hubi z magazynu, uważa, że to on jest dożywotnim pracownikiem miesiąca i też ma rację), przyjeżdża do firmy jako pierwszy. Przed godziną dziewiątą jest już po pierwszej kawie i czym prędzej zasiada do pracy. Punkt pierwszy: sprawdzenie poczty. Uwierzcie nam, to nie jest tylko kilka e-maili… Piotr skrupulatnie sprawdza wszystkie zamówienia z dnia poprzedniego i ewentualnie dodaje poprawki, o które prosicie, tj.: zmiany dotyczące standardowych zamówień, adresów dostawy itp. Jak sam twierdzi, jest to kluczowe przed jego dalszą pracą.

   Gdy jest już pewien, że wszystkie zamówienia się zgadzają i każdy klient dostanie dokładnie to, czego sobie życzy, Piotr zabiera się za generowanie listów przewozowych i wystawianie dokumentów kasowych. W tym czasie do pracy dołączy już Kuba z serwisu Mogami oraz Hubi z magazynu, więc Piotr zabiera się za ustalenie zadań i priorytetów na dzień obecny. Na tym nie kończy się jednak jego rola. Przez cały dzień denerwuje Hubiego i Kubę dorzucając im nowej roboty, by wszystko szło sprawnie.

   I to wszystko przed godziną 12:00!

   Myślicie, że to czas na drugą kawę? Bynajmniej. Piotr aktywuje w tym momencie swoje supermocne i, prawie że jednocześnie zajmuje się wycenami importu oraz eksportu, drugą partią zamówień na sklepie, kontaktem z dystrybutorami, przygotowywaniem newsletterów, sprawdzaniem aktualnych cenników, obsługą klientów stacjonarnych i odbieraniem niezliczonej ilości telefonów.

   To właśnie Piotr jest osobą, którą usłyszycie, gdy zadzwonicie na firmowy numer. Zapewnił nas, że to właśnie rozmowy z klientami są tym, co najbardziej lubi w swojej pracy. Służy wszystkim radą i pomocą przy najbardziej nurtujących, szczegółowych czy trudnych pytaniach (potrafi rozróżnić taśmy fluorescencyjne od fotoluminescencyjnych!). Z uśmiechem na ustach przeprowadza każdego, kto tego potrzebuje w praktycznie każdym aspekcie dotyczącym sprzedaży. My też korzystamy z jego pomocy. Jeżeli ktoś czegoś nie wie, to od razu leci do Piotra, bo na 99,9% będzie znał lub znajdzie odpowiedź.

   Gafer.pl jest wyjątkowy dla Piotra. Dba o jego rozpoznawalność na rynku, wciąż poszerza grono dystrybutorów i opiekuje się stroną internetową. Bardzo cieszy go pozytywne odbieranie marki gafer.pl. Jeżeli chcecie sprawić mu przyjemność, napiszcie dobrą opinię.

   Prywatnie Piotr jest troskliwym ojcem dwójki dzieci tj.: kota Cahira i psa Jaskra. Jest totalnym fanem gier planszowych i piłki nożnej.

Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 67 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-31
Szybka wysylka
2024-03-14
Wszystko sprawnie i szybko, produkt wysokiej jakości. Polecam!
pixel