Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czym są silikonowe zatyczki do uszu?

2020-06-30
Czym są silikonowe zatyczki do uszu?
Często spotykamy się z pytaniem, czym silikonowe stopery różnią się od tradycyjnych zatyczek do uszu, a także dla kogo są dedykowane. W poniższym artykule postaramy się rozwiać wszelkie Wasze wątpliwości. Mamy nadzieję, że to pomoże w wyborze odpowiedniego produktu. Zapraszamy.

ZATYCZKI SILIKONOWE

Jest to produkt idealny dla osób, którym przeszkadza nacisk na kanał słuchowy, a także dla ludzi po drenach usznych, ponieważ zatyczki te nie są wprowadzane do kanału słuchowego, a jedynie zalepiają wejście do niego.

Zatyczki silikonowe to dające się kształtować jak plastelina, wodoodporne zatyczki do uszu. Wykonane z miękkiego, nietoksycznego, hipoalergicznego silikonu. Są idealne do ochrony przed hałasem, wodą czy podczas podróży.
Zatyczki silikonowe
Zatyczki silikonowe spośród innych stoperów wyróżnia to, że nie został im nadany kształt. W strukturze przypominają bardzo przyjemną plastelinę. Można je dowolnie kształtować i nie wolno ich wkładać do kanału słuchowego. Dzięki temu niemożliwy jest ucisk w kanale usznym, na który często skarżą się osoby wrażliwe. Silikonowej zatyczki nie można dzielić na mniejsze części ani zlepiać z kilku kawałków, żeby nie utknęła w kanale słuchowym, nie nadają się również do nurkowania.

Jak należy właściwie zakładać zatyczki silikonowe?
1. Formujemy zatyczkę na kształt kuli.
2. Przykładamy kulę zatyczki do muszli usznej i spłaszczamy tak, aby całkowicie zakryć wlot do kanału słuchowego.
3. Zatyczki nie wolno wkładać do kanału słuchowego!
4. W celu wyjęcia zatyczki naciskamy za uchem. Dla optymalnego zabezpieczenia możemy użyć neoprenową opaskę EarBandIt.

Zatyczki silikonowe
Zatyczki silikonowe firmy Mack’s występują w dwóch kolorach: beżowym i transparentnym dla dorosłych oraz pomarańczowym dla dzieci. Polecamy również zatyczki Putty Buddies, które występują w kilku opcjach kolorystycznych, a do tego nie toną.

Wszystkie zatyczki silikonowe działają, póki są lepkie.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2020

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 81 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-11
Ok.
2024-05-30
Bardzo sprawnie przebiegła realizacja zamowienia
pixel